Walking in Memphis
Overal in Memphis is muziek, van blues tot country, rock en soul. Hier zijn wat foto’s van de afgelopen twee dagen.
Beale Street, ooit het kloppende hart van de zwarte gemeenschap in Memphis. Nu vooral de plek om souvenirs te kopen en te luisteren naar bluesbandjes.
De Sun Studio van Sam Phillips. Hier namen onder andere Elvis Presley en Johnny Cash hun eerste nummers op.
Rendezvous: De ingang is alleen te bereiken via een achteraf steegje. Maar als je eenmaal binnen bent krijg je de lekkerste spareribs volgens geheim recept.
Het hotel waar Martin Luther King werd neergeschoten. Nu de lokatie van een indrukwekkend museum over de Amerikaanse burgerrechtenbeweging.
Gibson gitaarfabriek: Gemiddeld tweeduizend dollar per stuk.
Stax: Soul komt niet alleen uit Detroit, maar ook uit Memphis. O.a. van Otis Redding en B.B. King.







hoi Joline en Jeroen…
Wat een gezellige foto van jullie…
Maar Joline,je bent in Oirschot wereld beroemd….Heb al veel reacties gehad op je interview…..zowel van clienten als collega’s.
Groetjes mama.
Ziet er allemaal erg bekend uit! Vooral de Lorraine Motel kan ik me erg goed herinneren (ook omdat Sas en ik er met al onze spullen naar toe zijn gelopen). Ik heb toen helaas het museum niet van binnen gezien, moet dus nog een keertje terug
Leuke foto’s joh!!! En waren de spareribs volgens geheim recept zo lekker als beloofd was? Echt gaaf dat jullie alles lekker binnendoor rijden, kan je veel zien!
Heel veel resiplezier nog!!!
xxx Mindy
Hee Jeroen en Joline,
Ziet er leuk uit, die verhalen en de foto’s, ben stiekem jaloers al moet ik zeggen dat hier de eerste vorst en de Sinterkaasintocht ook niet mis waren. Suck on it!!!
In ieder geval, veel plezier daar!
Groeten,
Leon
Haai Leon,
Hier zijn we allang in de kerstsfeer natuurlijk. Maar niet gevreesd, we hebben een mooi verjaardags-/sinterklaascadeautje meegenomen uit Memphis.