Maar ik beloof niks.

twitterVanmiddag ben ik toch maar overstag gegaan en heb ik een account aangemaakt op Twitter. Je moet als webcampaigner natuurlijk wel op de hoogte blijven van alle nieuwe internettrends. Nu volgde ik al wel de grote web2.0-weblogs (tip: Mashable) over de nieuwe gebeurtenissen op het gebied van microblogging, maar zelf was ik nog niet actief in de twitterosfeer. Tot vandaag dus.

Twitter is een website waar je even snel in een berichtje kunt melden wat je op het moment aan het doen bent, wat je plannen zijn of simpel even snel je mening geven over iets. Zolang je het maar in 140 tekens doet.Vandaar ook de term microblogging: het is een soort webloggen, maar dan sneller en korter. Beter geschikt voor snelle ideeën waarvan je geen tijd of zin hebt om er een heel weblogbericht over te schrijven.

Je kunt andere twitteraars volgen, waardoor je snel alle laatste berichtjes van je ‘vrienden’ kunt lezen. Het daardoor snel een gemeenschapsgevoel te geven van gelijkgestemde twitteraars. Geen idee of ik het veel ga gebruiken, mijn eerste doel is om te onderzoeken of het voor de verkiezingen in te zetten is al een campagnetool. Campagnemanager Jaap is in ieder geval al om, net als een hoop andere early adaptors van GroenLinks.

Vanaf vandaag vind je dus mijn tweets (nerdtaal voor twitterberichtjes) hier rechts in m’n social stream én op www.twitter.com/minitrue_nl.

Dan zal ik eens kijken of ik er lol in krijg om mijn opmerkingen ongenuanceerd de wereld in de slingeren. Het klinkt in ieder geval als een uitdaging. Maar ik beloof niks.

Plaats een reactie

Links: URL's worden vanzelf omgezet in links.

Spam: Sommige reacties worden in de moderatiewachtrij gezet. Het verschijnt pas als het is goedgekeurd.

XHTML: Je mag deze tags gebruiken <a> <b> <blockquote> <em>.

Ook je eigen foto bij je reactie? Maak een gravatar aan!